Strategie Szczęścia

Strategie Szczęścia realizujmy w oparciu o coaching osobisty.  

Kim jesteśmy

Uradowanym małżeństwem i coachami, którzy emanację swojego szczęścia chcą przekazywać dalej. Na co dzień prowadzimy własne firmy i wspieramy się oraz uzupełniamy zarówno na poziomie osobistym jak i biznesowym. Uszczęśliwiona i zaangażowana mama  oraz spełniony i rozpromieniony tata. Przedsiębiorczy, elastyczni i kreatywni. Żyjemy każdym dniem, starając się niczego w życiu nie żałować. Szukasz rozwiązań? 

Coachowie Monika i Rafał

 

Cechą charakterystyczną pracy z nami jest:

Dobrowolność. To Ty wiesz kiedy potrzebujesz spotkania i jaki  obszar Twojego życia / Twojej firmy jest do omówienia.

Relacja.  W kilku słowach to poufność, szczerość, zaufanie. Po obu stronach. Zawsze.

Szacunek i akceptacja dla Twoich wartości. Twoje wartości nie podlegają ocenie przez coacha. Będziemy  proponować zadania, w których będziesz mieć okazję i  szansę dokonać "przeglądu" swych wartości, jednak każdy wniosek i wybór jest i będzie  uszanowany.

Osiąganie celów. Cele są podstawą motywacji, a Twoje cele wyznaczają kierunek dla całego procesu.  Sporządzania planów ich realizacja to jedna, z najważniejszych umiejętności będących podstawą coachingu z nami. Jednakże to Ty jesteś najważniejszą osobą podczas procesu.

Pomagamy ludziom uczyć się, a nie ich uczymy.   Dbamy o to aby wypracowana strategia była Twoją własną. Proponujemy, metody, ćwiczenia i narzędzia, ale to Ty decydujesz czego potrzebujesz i jaki ma być efekt. Przecież to Twoje rozwiązania i pomysły są najlepsze -  jesteś jedynym ekspertem od własnych zasobów, możliwości, życia, decyzji, wyborów, działań.

Pytania. Są kluczowym narzędziem procesu. Chodzi o zadawanie pytań, o budowanie doświadczeń, o zadania, które obudzą na nowo ciekawość odkrywania. To jedno wielkie pytanie. Cały coaching jest jednym wielkim archetypem "znaku zapytania", który już dawno przestaliśmy dodawać do naszych wypowiedzi.

Pobudzanie do myślenia.  Będziemy pobudzać do myślenia, bo to  wymaga odwagi wątpienia w to, co już odkryte. To nieodzowne w procesie poszukiwania. To budowanie samoświadomości.

Odkrywanie potencjału. Czasem będziesz musiał pójść w nieznane, zbadać nieodkryte jeszcze terytoria własnych myśli, po to aby odkryć swoje mocne strony. Ryzyko bycia odkrywcą doprowadzi ciebie do ulepszenia, do rozwijania siebie. Sam rozwój jest ciągłą integracją, wchłanianiem i przetwarzaniem w nowe. Krok za krokiem, wciąż na wyższe poziomy.

Skontaktuj się z nami i umów na pierwsze spotkanie.

Mail:      mirp@mirp.pl

Rafał      600 426 777

Monika   606 248 323

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress